Koronavirüse Karşı Ozon Tedavisi

Covid 19 virüsü ilk kez 1 Aralık 2019’da Çin’in Hubei Bölgesi’nin başkenti olan Wuhan kentinde ortaya çıkmış ve oradan da dünyaya dalga dalga yayılmaya başlamıştır. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs binlerce insanın hayatını kaybetmesine, sayısız kişinin de covid 19’a bağlı hastalıkların pençesine düşmesine sebep olmuştur. 


Devletlerin kendilerince aldığı önlemler ve getirilen kısıtlamalara rağmen henüz yayılma hızı azalmayan aksine artan koronavirüs (coronavirüs) ile mücadele ederken, dikkat edilmesi gereken en önemli şey hijyen kurallarıdır. Hastalığa yakalanmamak için maskesiz şekilde kapalı alanlarda ve hatta kalabalık açık alanlarda bulunmamak, elleri sık sık ve en az yirmi saniye boyunca yıkamak ve insanlarla aranızda sosyal mesafe bırakmanız gerekmektedir. Doğrudan bağışıklık sistemimizi tehdit eden covid 19 virüs vakası Türkiye’de ise ilk kez 11 Mart 2019’da görülmüştür. Küresel çapta hızla yayılmaya devam eden covid 19, Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi ilan etmesine sebep olmuştur ve bilim insanları koronavirüse karşı aşı çalışmalarını sürdürmektedirler. Koronavirüsün belirtileri sıklıkla griple karıştırılmaktadır. O sebeple şüpheli vakaların acilen test yaptırmaları ve ona göre tedavi olmaları gerekmektedir.


En iyi bağışıklık güçlendiricilerden biri olan, içeriğinde saf oksijen olan ozon, covid 19 ile mücadelede çok etkin bir rol oynamaktadır. Son yıllarda birçok hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlar veren ozon tedavisi (ozon terapi) vücudun ihtiyacı olan oksijeni sağladığı için; koronavirüsten koruduğu gibi, virüse yakalandığınızda da çabuk iyileşmenizi sağlar. Çünkü ozon, bağışıklık sisteminizi çok iyi bir şekilde korur. Ozon terapi aynı zamanda, bağışıklık sisteminde oksijenizasyonu (oksijenlenme) artırır. Vücudun ihtiyacı olan oksijeni sağlayan ozon sayesinde hastalıklara karşı direnciniz artar ve olası hastalıklara yakalanma riskiniz düşer. Oksijen açısından oldukça zengin olan ozon; ağzımız, yüzümüz ve burnumuzdaki mukozadaki antikor sistemini artırdığı için virüsü karşı etkili bir bariyer oluşturuyor. Bu sebeple akciğer tutulumu çok az oluyor ve hastayı büyük ölçüde koruyor. Koronavirüse bağlı ölüm nedenlerinden biri de pıhtılardır ve ozon, bu pıhtıları azaltma etkisine de sahiptir


Şu an kesinleşmiş bir tedavisi ve uygulanan bir aşısı olmayan koronavirüs, zenginleştirilmiş oksijen ve süper oksijen de denilen ozon sayesinde koronavirüse karşı en iyi bağışıklık güçlendiricilerden biri olmuştur. Ozonun antioksidan etkisi ve bağışıklık sistemi dengeleme özelliği bilimsel klinik çalışmalar ile desteklenmiştir.


Türkiye’nin ilk ve tek ozon kapsülü Ozanavir, içeriğindeki saf oksijen sayesinde hücreleri onarır ve yeniler. Ozonize zeytinyağı, E ve D vitaminleri içeren Ozanavir ozon kapsülü ile hastaneye, doktora gitmenize gerek kalmadan pratik bir şekilde bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir; böylece koronavirüsle güçlü bir şekilde savaşabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşama adım atmak için siz de Ozanavir ozon kapsülü ile tanışın.

%100 Doğal Bağışıklık Güçlendirici Ozanavir Ozon Kapsülünü Şimdi Satın Alın, Bağışıklığınızı GüçlendirinBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.