Ozon Kapsülü ile Vitaminlerin Farkı Nedir?

Ham maddesi saf oksijen olan ozon kapsülünün diğer tüm takviye gıdalar ve vitaminlerden en önemli farkı yüzde yüz doğal olmasıdır. En iyi bağışıklık güçlendiricilerin başında gelen ozon kapsülü, vücutta kesinlikle kalıntı bırakmaz. Ozon terapi süreçlerinin en etkili yöntemlerinden biri olan ozon kapsülünün, yapılan araştırmalar sonucunda bilinen hiçbir yan etkisi olmadığı kanıtlanmıştır.


Ham maddesi sadece oksijen olması sebebiyle, vücuda alındıktan sonra tekrar oksijene dönüşerek kaybolan ozon, bağışıklık sisteminizi hızla güçlendirme etkisine sahiptir.


Günlük ihtiyacınız olan E ve D vitaminlerini tek bir kapsülde bir arada sunan ozon kapsülü; enerjinizi yükseltir, kan dolaşımınızı düzenler, şeker, tansiyon, kalp, astım gibi kronik hastalıkların tedavisinde yardımcı olur.


Sağlıklı yaşam sürebilmenin birden fazla dinamiği vardır: düzenli uyku, spor, dengeli beslenme, stresten uzak durma gibi. Siz ne kadar iyi beslenirseniz beslenin, sağlıklı olmak için bağışıklık güçlendirici takviyeler almanız gerekmektedir. Çünkü gıdalardan aldığınız kimi vitaminler vücudunuzda depolanmaz ya da besinlerden aldığınız vitaminler yeterli miktarda olmayabilir. Bu noktada doğru takviye gıdayı ya da vitamini seçmek çok önemlidir.


Piyasada bulunan bağışıklık güçlendiren takviyelerin hepsinin saf ve doğal içerikte olduğunu söylemek mümkün değildir. Ozon kapsülünün aksine, birçoğu katkı maddesi içermektedir. Üstünde doğal yazan her takviye doğal olmadığı gibi, sağlığınızı bozacak yan etkiler de taşıyor olabilirler. Temiz içeriğe ulaşmak günden güne daha da zorlaşıyor. Bu sebeple doğru hedefe yönelmek sizin için sağlıklı yaşamın en önemli ilk adımıdır. Doğru vitamini / vitaminleri seçmek ve düzenli kullanmak, sizi olası hastalıklardan koruduğu gibi hastalığa yakalanmanız halinde de kolayca iyileşmenizi sağlayacaktır.


Ozanavir, Türkiye’nin ilk ve tek bakanlık onaylı ozon kapsülüdür ve içeriğinde E ve D vitaminleri bulunmaktadır. Ozon terapinin kapsül hali Ozanavir, hastalıkların tedavi süreçlerini önemli ölçüde hızlandırır ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Ozonavir ilaç değil, gıda takviyesidir.


İçeriği doğal olan vitaminleri düzenli olarak kullanmak sağlığınız için çok olumlu etkilere sahiptir fakat tek başına yeterli değildir. Vücudunuzun oksijen ihtiyacını gidermek, yenilenmek, hızlı iyileşmek ve hastalıklardan korunmak için mutlaka kullanmanız gereken ozon kapsülü, vücudunuzun her zerresine oksijeni taşır ve enerji depolarınızı doldurur. Aynı zamanda salgın hastalıklara, dış etkenlere ve genetik rahatsızlıklara karşı koruma niteliği taşıyan ozon kapsülü, vitamin ve takviyeler gibi vücudunuzda birikim yapmaz, kalıntı bırakmaz. Doktorunuza danışıp herhangi bir sağlık engeliniz yoksa, ozon kapsülünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


%100 Doğal Bağışıklık Güçlendirici Ozanavir Ozon Kapsülünü Şimdi Satın Alın, Bağışıklığınızı Güçlendirin

Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.