Ozon Tedavisi Nedir? Hangi Hastalıklarda Uygulanır?

Ozon Tedavisi (Ozon Terapi) son yıllarda birçok hastalığın tedavisinde kullanılan, saf oksijen ve saf ozonun karışımından elde edilen tamamen doğal bir tedavi yöntemidir. Süper oksijen ve zenginleştirilmiş oksijen de denilen ozon, en iyi bağışıklık güçlendirici tedavi yöntemlerinin başında gelmektedir. Yapılan araştırmalar, ozonun bilinen hiçbir yan etkisi olmadığını ve son derece etkili bir destek tedavisi olduğunu göstermiştir.


Vücuttaki oksijen miktarının artmasını sağlayan ozon, yaşlanma etkilerini önemli ölçüde azaltır, hücrelerin yenilenmesini sağlar ve enerjinizi yükseltir. Ozon tedavisi vücudu; dışarıdan maruz kaldığı her türlü virüs, mikrop, bakteri, mantar türlerine karşı korur. Doğal bağışıklık güçlendirme etkisi olan ozon tedavisi, çabuk iyileşmenizi sağlamanın yanı sıra hastalıklara yakalanma ihtimalinizi de düşürür.


Ozon, içeriğindeki saf oksijen sayesinde vücuttaki yağların yakılmasına, kan akışının düzenlenmesine ve buna bağlı olarak kilo vermenize yardımcı olur. Kalp ve damar hastalıkları, solunum yolu rahatsızlıkları, alerjiler ve bir çeşit akciğer hastalığı olan KOAH gibi yaşam kalitesini düşüren zor hastalıkların tedavisinde de etkin bir rolü olan ozonu 16 yaşından büyük olan herkes doktordan onay alarak kullanabilir.


Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı Ozanavir ozon kapsülü; vücudunuza sağlık ve zindelik verir, içeriğindeki E ve D vitaminleri sayesinde bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirirken kronik yorgunluklarınıza, uyku problemlerinize iyi gelir ve kolesterolünüzü dengeler. Tansiyon, şeker, astım gibi tedavisi zor kronik hastalıkların tedavisinde de destek tedavi görevi olan Ozanavir kapsül, Türkiye’nin ilk ve tek bakanlık onaylı ozon kapsülüdür. Ham maddesi saf oksijen olan ozon sayesinde, vücudunuzda oksijen yetersizliğine bağlı oluşan tüm hastalıklar kolayca tedavi edilir. Vücudunuzun ihtiyacı olan oksijeni karşılayan Ozanavir ozon kapsülü vücudunuzda hiçbir kalıntı bırakmaz; ilaç değil gıda takviyesidir.


Vücudun koruma kalkanı bağışıklık sistemini destekleyen Ozanavir, birçok kanser türünün, alerjik hastalıkların ve cilt hastalıklarının tedavisinde de oldukça olumlu etkileri olan bir takviye kapsüldür.


Gençlik iksiri diye de nitelendirilen ozon; eklem ağrılarınızın azalmasına, cildinizin sıkılaşmasına ve kemiklerinizin güçlenmesine yardımcı olur. Enfeksiyonel ve iltihabi hastalıklar için de tercih edilen tedavilerden biri olan ozon terapi, psikiyatrik hastalıkların tedavisinde de başarılı sonuçlar vermektedir.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.