Sigara İçenlere Ozon Tedavisi

Madde bağımlılıkları arasında en zor bırakılan alışkanlıklardan biri de sigaradır. Yapılan araştırmalar; sigara kullanan kişilerin yüzde doksanının sigarayı bırakmak istedikleri halde içmeye devam ettiklerini, yüzde yetmişinin ise sigarayı bıraktıkları ilk ay tekrar sigara içmeye başladıklarını göstermiştir.


Hem modern tıpta hem de alternatif tıpta sigarayı bırakmanın birden fazla yöntemi ve tedavisi vardır. Maalesef yaygın bir kötü alışkanlık olan sigara, insan vücuduna çok ciddi zararlar vermektedir. Kalp hastalıklarından kansere, solunum yolu rahatsızlıklarından cilt hastalıklarına ve hatta depresyona kadar birçok hasara ve zaman içerisinde ölüme sebep olan sigarayı ozon tedavisi ile bırakmanız mümkündür. Öncelikle sigarayı bırakmaya istekli olmalı ve sabırla süreci sürdürmelisiniz.


Sigara bağımlılığının da dereceleri vardır. Kimi insan gün içerisinde birkaç tane içerken kimi insanda bu sayı birkaç paketi bulmaktadır. Uyanır uyanmaz sigara içenler, hayatını sigaraya göre programlayanlar, sigara içemediğinde çok ciddi bunalıma girenler en zor bağımlı grubundadır. Ozon ile tedavide bu gruptaki sigara bağımlılarını dahi sigaradan uzak bir yaşama kavuşturmak mümkündür. Ozon, üç oksijen atomundan oluşmuş kimyasal bir birleşimdir. İçeriğindeki saf oksijen renksiz ve keskin kokuludur. Çok güçlü bir oksijen kaynağı olan ozona süper oksijen ya da zenginleştirilmiş oksijen denilir.


Ozon; sigara, uyuşturucu, alkol ve benzer madde bağımlılıklarında başarılı bir destek tedavidir ve madde yoksunluğu durumlarında etkin ve hızlı sonuçlar vermektedir. Yoksunluk hissini kısa sürede ortadan kaldıran ozon, vücudun normal işleyişine dönmesine ve vücuttan zehirin atılmasına önemli ölçüde yardımcı olur. Bağımlılık yapan maddeler, beyinde mutluluk hormonu salınımı artırır ve bu sebeple kişinin bağımlılığını terk etmesi zorlaşır. Ozon terapi sayesinde de vücuttaki mutluluk hormonu artar ve vücuda giren oksijen miktarı artar. Böylece nikotin ihtiyacı ve yoksunluk sendromu ortadan kalkar.


Sigara, vücudunuzun oksijenizasyonunu düşürür. İçeriğinde saf oksijen bulunan ozon vücuttaki oksijeni çoğaltır. Buna bağlı olarak vücutta nikotin yükü azalmaya başlar. Nikotin yükü azaldıkça, nikotin bağımlılığı da azalmaya başlar ve sigarayı bırakmak önemli ölçüde kolaylaşır. Son yılların en başarılı sonuç veren ozon ile sigarayı bırakma tedavisi sayesinde kişiler kendilerini sağlıklı ve zinde hissetmeye başlarlar.


İçeriğinde saf oksijen bulunan Ozanavir ozon kapsülü vücutta hiçbir kalıntı bırakmaz ve hiçbir yan etkisi yoktur. D ve E vitaminleri açısından zengindir. Vücudun ihtiyacı olan oksijeni sağlayan ozon kapsülü, sigaradan yorgun düşmüş bünyenize enerji ve sağlık verir. Sigarayı ozon tedavi ile bırakmak için siz de sağlıklı bir adım atın.


%100 Doğal Bağışıklık Güçlendirici Ozanavir Ozon Kapsülünü Şimdi Satın Alın, Bağışıklığınızı Güçlendirin


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.