Genovita TB Vitamin - 60 Kapsül

Genovita TB Vitamin - 60 Kapsül

- Dengesiz ve kötü beslenmenin gebeliğe olan olumsuz etkilerini ortadan kaldırır.


- Kuvvetli antioksidan içeriği ile sperm ve yumurta kalitesini artırarak DNA hasarını azaltır.


- Sperm ve yumurta kalitesini artıran zengin içeriğiyle embriyonun oluşumunu olumlu yönde etkileyerek gebeliğin gerçeklemesini sağlar.


- Embriyonun sağlıklı gelişmesi için gerekli olan vitamin ve minerallerin takviyesini sağlamak mümkün hale gelir.


- Gebelik sürecini olumsuz etkileyen hava kirliliği ve diğer etkenlerin olumsuz etkisini en aza indirir.


- Yoğun iş temposu ve stresin yarattığı olumsuz etkileri azaltarak gebelik sürecinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur.

290.00
Kargo ücretsiz
290.00
Adet

GENOVİTA 60 TB- YENİ NESİL ANTİOKSİDAN KOMPLEXİ

Kuvvetli antioksidan içeriğinin DNA hasarını azaltarak sperm ve yumurta kalitesini artırdığı bilimsel olarak kanıtlanan Genovita gebeliğin meydana gelmesinde olumlu etki yaratır. Aynı zamanda embriyonun sağlıklı gelişmesi için gerekli olan vitamin ve minerallerin takviyesini sağlar. Zengin içeriği sayesinde gebelik sürecini olumsuz etkileyen dengesiz ve kötü beslenme, hava kirliliği, stres, yaş ve diğer faktörlerin etkisini en aza indirir.

Sperm Üretiminde Artış Sağlar

Reaktif oksijen türevlerinin aşırı birikiminin sperm DNA sı üzerine zararlı etkileri vardır. Fertilite açısından hasarın en kritik olduğu nokta DNA hasarı iledir.

 ROS ile sperm DNS’sında parçalanma ve lipid peroksidasyonu pek çok olgunun sorunudur. Antioksidan tedaviler ile bu etkinin giderilmesi infertilite tedavisinin yönetiminde kanıtlı yerini almaktadır.

Arginin günlük kullanımı ile sperm sayısı >10 milyon/ml olan subfertil erkeklerde sperm parametrelerinde iyileşme bildirilmektedir.

 

Spermde İyileşme Sağlar

Karnitin ve L karnitin kullanımı ile sperm motilite ve morfolojisinde iyileşme bildirilmektedir.

Destekleyici tedaviler arasında sperm canlandırıcıların olumlu etkileri gösterilmiştir. L-karnitin, asetli L-karnitin, koenzim Q-10 ve kombinasyon tedavisi, indertil erkeklerde sperm parametrelerini arttırarak gebelik olasılığını arttırmaktadır. Antioksidan destek tedavisi spontan gebelik şansı isteyen veya ICSI ile gebelik olasılığının artmasını isteyen çiftlerde de faydalıdır.

Antioksidanların kadın üreme sisteminde folikülgenez, oosit maturasyonu, luteal regresyon, ovulasyon, fertilizasyon, yaşa bağlı fertilet-de azalma ve embrio gelişimi gibi fizyolojik süreçlerde olumlu rolleri vardır.

 

Üremeye Yardımcı Olur
Koenzim Q10 (ubiquinone)

6 ay CoQ10 kullanımı sonrasında seminal sıvıda ve spermatozoada  CoQ10 artışı ile mitokondrinin solunum zincirinde düzelme, antioksidan kapasitesinin artışı ve sonuçta sperm parametrelerinde özellikle ileri hareketlilikte artış, spontan gebelik ve üremeye yardımcı tedavi yöntemleri kullanımı ile fertilizasyonda artış bildirilmiştir. CoQ10 kullanımı sonrası sperm sayı ve motilitesinde artış bildirilmiştir. Serum inhibin B seviyeleri artarken, FSH düşmesi sadece sperm fonksiyonu değil, Seroli hücre fonksiyonunda da artış görülmesi açıklamaktadır.

 

Fertilite Oranını Artırır

Oksidatif stres fertilizasyon implantasyon ve erken embrio gelişimini etkileyebilir. Ferzilizasyondan önce oksidatif strese maruz kalmak anormal zigot oluşumunu arttırır. Gamet füzyonu sorasında ROT aktivitesi inhibe edilmiş, antioksidan üretimi özellikle SOD üretimi arttırılmıştır. Yüksek GSH düzeyleri mayotik iğ oluşumunda  yardımcı olur. Farelerde sirt 3 geni, preimplantasyonel embrio gelişiminde embriyoyu oksidatif stresin hasarlarına karşı korur. Sirt 3’de azalma ROT’ların mitokondrial üretimini körükler. Sonuçta embriyoların preimplantasyonel gelişiminde duraksama meydana gelir.  Endometriozis, polikistik oversendromu, açıklanamayan indertilite gibi pek çok reroduktif hastalıkta okdidatif stresin rolü kanıtlanmıştır.

Günde bir kapsül alınmalıdır. Aç ya da tok karnına alabilirsiniz.
Diğer vitamin ve gıda takviyelerinden farklı olarak Ozanavir gücünü ozondan yani ‘yüksek konsantrasyonlu oksijenden’ alır. Hammadesi sadece oksijen olan ozon vücüdunuzda hiçbir kalıntı bırakmaz, birikim yapmaz.
Sayısız hastalığın tedavisine yardımcı olmak amaçlı kullanılan ozonun başlıca faydaları şunlardır: Bağışıklığınızı zirveye çıkarır. Kronik yorgunluk ve strese iyi gelir. Sabahları daha zinde uyanırsız.Yaşam enerjiniz artar. Kronik hastalıkların tedavisine destek olur. Kan akışını hızlandırır yeni damar oluşumunu sağlar. Dolaşım bozukluklarını düzenlemeye yardımcı olur. Kanser tedavilerinin olumsuz etkilerini azaltır. Kas ve eklem ağrılarını azaltmaya yardımcı olur. İyileşmeyen yaraların tedavi sürecini hızlandırır. Şeker hastalarında kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur.
Her gün bir kapsül Ozanavir içtiğinizde vücudunuza bol oksijen almış olursunuz. Hiçbir yan etkisi yoktur. Ek olarak günlük ihtiyacınız olan E ve D vitaminlerini de almış olursunuz. Hamilelerde ve 16 yaşından küçüklerde doktorunuza danışmanızı öneriyoruz.
PayTR - Güvenli Ödeme Sistemi
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 4 6 7 9
148.41 TL 297 TL
100.07 TL 300 TL
75.92 TL 304 TL
51.8 TL 311 TL
44.93 TL 315 TL
35.41 TL 319 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.