Ozanavir Ozon Kapsülü E-D Vitamini (Tekli Paket - 20 Kapsül)

Ozanavir Ozon Kapsülü E-D Vitamini (Tekli Paket - 20 Kapsül)

En güçlü antioksidan OZON ile çevrede olan virüslerden ve bakterilerden kendinizi koruyun.


Soğuk preslenmiş zeytinyağı ve ozonun eşsiz formülü, bağışıklık sisteminizi harekete geçirir ve kanınıza büyük miktarda oksijen sararak vücudunuzu tedavi eder.


- Vücuttaki bakteri, mantar ve virüsleri yok eder.

- Vücuttaki onarım sistemlerini (damarlar dahil) aktive eder, dengeler.

- Kanın oksijen taşıma kapasitesini 2-10 kat oranında arttırır.

- Vücuttaki antioksidan sistemlerini aktive eder, LPO (lipid peraksidasyon) şiddetini düşürür.

- Kan sulandırıcı etkisiyle kılcal damarlardaki dolaşımı hızlandırır.

- Kan yapısı sistemleri uyarır.

- Karaciğer yağlanmasını önler

79.00
79.00
Adet

Koronavirüse Karşı E ve D Vitamini ile Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Ozanavir Türkiye’nin ilk ve tek Bakanlık onaylı ve Amerikan gıda sertifikalı (FDA) Ozon kapsülüdür.

Zenginleştirilmiş oksijen olarak da tanımlayacağımız ozon, koronavirüse karşı bağışıklık gücünü arttırıcı vitamin desteği içermenin yansıra hiçbir yan etkisi olmayan özel bir gıda takviyesidir. Ayrıca virüslerin yayılımını durdurması açısı sadece koronavirüs (covid-19) değil, diğer tüm virüslere karşı etkilidir. Gün boyu zinde kalmanızı sağlar. Kan dolaşımını düzenler, kırmızı kan hücrelerinin oksijen taşıma kapasitesini artırarak hücresel düzeyde dokuların daha iyi beslenmesini sağlar. Bu sayede kalp, şeker, tansiyon, astım gibi kronik hastalıkların tedavisine yardımcı olur.

 

Diğer vitamin ve gıda takviyelerinden farklı olarak Ozanavir gücünü ozondan yani yüksek konsantrasyonlu oksijenden alır. Hammaddesi sadece oksijen olan ozon vücudunuzda hiçbir kalıntı bırakmaz, birikim yapmaz.


Her gün bir kapsül Ozanavir içtiğinizde günlük ihtiyacınız olan E ve D vitaminleri ile birlikte vücudunuza bol oksijen almış olursunuz. %100 doğaldır. Yiyeceklerle, içeceklerle ve ilaçlarla etkileşimi yoktur. 


Aç ya da tok karnına günde bir kapsül alınmalıdır.


Ozon doğada kendiliğinden bulunan ve doğal tedavilerde kullanılan en özel üründür. Bağışık güçlendirici etkisini pek çok mekanizma üzerinden gösterir. Bunlardan ilki, oksidan ve anti-oksidan sistemini aktive ederek bağışıklık güçlendirici hücrelerin daha fazla çalışmasını sağlar. İkincisi, mitokondrial ATP üretimini arttırarak aynı zamanda enerji sağlar. Üçüncüsü, kan dolaşımını hızlandırır ve kanda dolaşan oksijen miktarını arttırarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Kan hücrelerinin birbirine yapışmasını engelleyerek pıhtı oluşumunu azaltır. Böylece halsizlik, kırgınlık, bitkinliğe karşı oluşmasını engelleyici etkisi bulunmaktadır.Ozanavir kullanmaya başladıktan üç gün sonra bu etkilerin tamamını göremeye başlayacaksınız. İçerisindeki ozonlanmış saf zeytinyağı, E ve D vitaminleri bağışıklığını güçlendirecek size enerji verecek halsizlik, yorgunluk bitkinlik gibi semptomlarda gözle görünür bir etki sağlayacak. Ozonlanmış zeytinyağı elde etmek zordur ve yüksek teknoloji gerektirir. Çünkü ozon kararsız bir gazdır ve oluştuktan kısa bir süre sonra oksijene dönüşerek dağılır. Bu süreçte zeytinyağı içerisinde de hiçbir katkı maddesi olmaması gerekir, tamamen doğal olmalıdır. Doğal zeytinyağı özel üretim kaplar içine koyulur ve yüksek teknoloji cihazlarda üretilen ozon zeytinyağının içinden geçirilir. Böylece yağın ozona doyması sağlanır. Bu süreç 25-30 günde tamamlanır. Ardından hazırlanan bu hammadde el değmeden ilaç fabrikasına gönderilir. Özel dolum sistemleri ile içerisine günlük ihtiyaç duyulan E ve D vitaminleri eklenerek soft jel kapsül haline getirilir. Ardından 20 kapsüllük blister halinde paketlenir ve son kullanıcıya ulaştırılır. Ozon kapsüllerinin herhangi bir yan etkisi yoktur. Tamamen doğaldır. Bağışıklığı güçlendirir, enerji verir, oksijen miktarını arttırır. Kanın gittiği her yere yüksek oksijen gönderir. Glutatyon seviyesini yükseltir; halsizlik, kırgınlık ve yorgunluk kalmaz. Düzenli kullanımda metabolizmayı hızlandırdığı için kilo vermeye yardımcıdır. Piyasada multivitamin içerikli pek çok ürün bulabilirsiniz. Bunlar 50TL ile 400TL arasında satılmaktadır. Ozanavir tekli paket 79TL’dir. Ozanavir aldığınızda ekstra multivitamin almanıza gerek kalmaz.Günde bir kapsül alınmalıdır. Aç ya da tok karnına alabilirsiniz.
Diğer vitamin ve gıda takviyelerinden farklı olarak Ozanavir gücünü ozondan yani ‘yüksek konsantrasyonlu oksijenden’ alır. Hammadesi sadece oksijen olan ozon vücüdunuzda hiçbir kalıntı bırakmaz, birikim yapmaz.
Sayısız hastalığın tedavisine yardımcı olmak amaçlı kullanılan ozonun başlıca faydaları şunlardır: Bağışıklığınızı zirveye çıkarır. Kronik yorgunluk ve strese iyi gelir. Sabahları daha zinde uyanırsız.Yaşam enerjiniz artar. Kronik hastalıkların tedavisine destek olur. Kan akışını hızlandırır yeni damar oluşumunu sağlar. Dolaşım bozukluklarını düzenlemeye yardımcı olur. Kanser tedavilerinin olumsuz etkilerini azaltır. Kas ve eklem ağrılarını azaltmaya yardımcı olur. İyileşmeyen yaraların tedavi sürecini hızlandırır. Şeker hastalarında kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur.
Her gün bir kapsül Ozanavir içtiğinizde vücudunuza bol oksijen almış olursunuz. Hiçbir yan etkisi yoktur. Ek olarak günlük ihtiyacınız olan E ve D vitaminlerini de almış olursunuz. Hamilelerde ve 16 yaşından küçüklerde doktorunuza danışmanızı öneriyoruz.
PayTR - Güvenli Ödeme Sistemi
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 4 6 7 9
40.43 TL 81 TL
27.26 TL 82 TL
20.68 TL 83 TL
14.11 TL 85 TL
12.24 TL 86 TL
9.65 TL 87 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.