Sorular / Cevaplar

Ozanavir Ozon Kapsülü Nedir?
Ozanavir E ve D vitamini içeren Türkiye'nin ilk ve tek bakanlık onaylı ozon kapsülüdür. Ozonun kapsül formunda üretilebilmesi sadece zeytinyağı içerisine hapsedilmesi ile mümkün olmaktadır. (Zeytinyağının ozonize edilmesi yaklaşık bir ay kadar süren özel bir işlemdir.) Hastalıkların tedavi süreçlerini hızlandırma ve bağışıklığı artırma amaçlı yapılan ozon terapilerinin kapsül formudur. Ozanavir, hem korona virüse karşı bağışıklık güçlendirici gıda takviyesidir. İlaç değildir.
Ozon kapsülünün faydaları nelerdir?
Zenginleştirimiş oksijen olarak da tanımlayacağımız ozonun sayısız faydaları vardır. Corona ve benzeri tüm virüslere karşı bağışıklık gücünüzü artırır. Enerji verir. Gün boyu zinde kalmanızı sağlar. Kan dolaşımını düzenler; kırmızı kan hücrelerinin oksijen taşıma kapasitesini artırarak hücresel düzeyde dokuların daha iyi beslenmesini sağlar. Kalp, şeker, tansiyon, astım vb. kronik hastalıkların tedavi süreçlerine yardımcı olur.
Diğer Vitamin takviyelerinden farkı nedir?
Vücudumuzun en temel ihtiyacı oksijendir. Pek çok hastalığın kökeninde ise yeterli oksijen alamamak yatmaktadır. İşte Ozanavir tam da bu ihtiyacı karşılamak için üretilmiştir. Ozanavir gücünü ozondan yani zenginleştirilmiş oksijenden alarak etkisini gösterir. Hammadesi sadece oksijen olduğu için vücuda alındıktan sonra tekrar oksijene dönüşerek kaybolur. Diğer takviyelerden farklı olarak ardında hiç bir kalıntı bırakmaz.
Ozanavir içerek ozon terapisi mi yapmış oluyorum?
Evet. Düzenli olarak kullandığınızda zor ve zaman alan ozon terapilerinden alacağınız faydanın aynısını her gün bir kapsül Ozanavir içerek de alabilirsiniz. Üstelik ozon tedavisine kıyasla çok daha ekonomik.
Ozon Kapsülünün yan etkisi var mı?
Ozonun yani oksijenin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz. Ozanavir alarak vücudunuza bol oksijen almış olursunuz. Üstelik günlük ihtiyacınız olan E ve D vitamini de aynı kapsülde bir arada.
Ozanavir corona virüsten beni korur mu?
Sadece corona virüsten korunma için değil, tüm virüs, bakteri ve mantarlara karşı korunmanın en etkili yolu olarak bağışıklığınızı güçlendirmektedir. Ozanavir içeriğindeki ozon ve vitaminlerle bağışıklık gücünüzü artırarak sizi virüslerden korumaya ve hastalığın daha hafif seyretmesine yardımcı olur. (Ozon terapisi bağışıklığı güçlendiren çok etkili bir yöntemdir)
Ozanavir'in corona virüs üzerinde nasıl bir etkisi vardır?
Corona virüs ve benzeri virüslere çıkıntılı formunu veren 800S isimli özel bir proteindir. Corona bu çıkıntıları sayesinde yüzeylere, özellikle de akciğerlere kolaylıkla tutunabilmektedir. Ozon bu protein yapısını parçalayarak virüsün yapısal bütünlüğünü bozar, virülansını düşürür. Sadece ozonun başarabildiği bu yöntemle siz de virüslere karşı savunma gücünüzü en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
Vitamin takviyesi alıyorum ozona gerek var mı?
Doğru vitaminleri seçmek ve bilinçli kullanmak kaydı ile vitaminler bağışıklığınızın güçlenmesine yardımcı olacaktır. Ancak yeterli değildir. Vücudunuzun aslında oksijene ve enerjiye de ihtiyacı vardır. Ozon vücudunuzun en kılcal dokularına kadar oksijeni taşır ve hücrelerinizin enerji depolarını doldurur. Aynı zamanda çok güçlü bir antiviral olan ozonla bağışıklığı güçlendirmekle kalmaz zirveye çıkarabilir, kendinizi gün boyu zinde ve enerjik hissedebilirsiniz. Ozon oksijenden oluştuğu için diğer vitamin vb takviyeler gibi vücutta birikim yapmaz.
Ozon nedir? Doğal bir madde midir?
Ozon soluduğumuz oksijenin yüksek enerji taşıyan halidir. İki atomlu oksijenin üç atomlusudur. Süper oksijen de diyebiliriz bu mucizevi gaza. Hammaddesi sadece oksijen olduğu için %100 doğaldır.
Ozonu kapsül şeklinde güvenle kullanabilir miyim?
Majör ozon terapilerinde ozon, direk damar yolundan kana verilerek yapılır. Kapsül şeklinde, içerek aldığınızda ise sindirim sisteminizden kana karışır. Tek farkı budur. Üstelik daha zahmetsiz, daha pratik ve daha ekonomiktir. Güvenle kullanabilirsiniz.
Ozanavir'in içinde ne var?
Ozanavir’in içeriğinde, ozonize zeytinyağı, yani zeytinyağı içerisine işlenmiş ozon ile birlikte; bağışıklığınıza destek vermesi için D vitamini, kendinizi daha enerjik hissetmenizi sağlayan E vitamini bulunmaktadır. Kıvam artırıcı olarak doğal sığır jelatini, su ve nem verici olarak da gliserol bulunmaktadır.
Ozonize zeytinyağı nedir?
Ozon kendine has karakteri sebebiyle eşsiz bir gazdır. Oluştuktan kısa bir süre sonra tekrar oksijene dönüştüğü için sadece zeytinyağı içerisinde aktif olarak depolanabilmektedir. (Ozon zeytinyağı dışında hiç bir ortamda saklanamaz.) Tıbbi ozon üreten cihazlarımızla elde ettiğimiz ozon gazını 30 gün süren özel bir işlemden geçirerek zeytinyağına hapsediyoruz. Bu işlemden geçirilmiş zeytinyağına ‘Ozonize zeytinyağı’ diyoruz.

Ozon sadece zeytinyağı içerisinde bozulmadan kalabildiği gibi her çeşit zeytinyağında da aynı reaksiyonu göstermeyen çok özel bir gazdır. Kullanılan zeytinyağının saf, organik ve soğuk preslenmiş olması gerekmektedir. Ozanavir bu niteliklere sahip, özenle seçilen zeytinyağları ile üretilmektedir.
Neden E ve D vitamini?
Viral enfeksiyonlarda bağışıklığı artırdığı kanıtlanmış D vitamini ve vücut direncinin artmasını sağlayan E vitamini, ozonun mucizevi faydalarına destek veren en doğru vitaminlerdir.
Hangi yaş grupları kullanabilir?
Sadece 16 yaş altı kişilerde ve hamilelerde doktorunuza danışmanızı öneriyoruz. Glukoz 6 fosfat dehidrogenaz eksikliği olan hastalarda ise tüm ilaçlarda olduğu gibi kullanılması doğru değildir. Üst yaş sınırı yoktur.
Ruhsatlı mı?
Ozanavir Tarım Bakanlığı işletme no: TR-34-K-027205 ve takviye edici gıda 007573-19.04.2020 nolu izni ile, Deseral Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından modern tesislerde el değmeden üretilmektedir. Türkiye'nin ilk ve tek bakanlık onaylı ozon kapsülüdür.
Yemekten önce mi sonra mı kullanmalıyım?
Aç ya da tok karnına alabilirsiniz ancak aç karnına almanızı tavsiye ederiz.
Yiyecek ve içeceklerle bir etkileşimi var mı?
Yiyecek içeceklerle herhangi bir etkileşimi yoktur. Alkol ile birlikte alınmasını tavsiye etmiyoruz.
Sigara içenler kullanabilir mi?
Sigara vücudunuzun oksijenizasyonunu düşürür. Sigara içenlerin özellikle kullanmasını tavsiye ederiz. (Sigara sağlığa zararlıdır)
İlaçlarla etkileşimi var mı?
İlaçlarla olumlu ya da olumsuz herhangi bir etkileşimi yoktur.
Kronik hastalığı olanlar kullanabilir mi?
Herhangi bir kronik hastalığı olanlarda kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur. Kullandıkları ilaçlarla birlkte alınmasında hiç bir sakınca yoktur.
Kullanım dozu nedir?
Günde bir kapsül alınmalıdır. Aç ya da tok karnına alabilirsiniz
Ozanavir etkisini ne zaman göstermeye başlar?
İlk günden itibaren etkilerini görmeye başlarsınız. 3 günden sonra kandaki etkin doza ulaşılabilir.
Ne kadar süre kullanmalıyım?
Ozanavir vücudunuzun oksijen ihtiyacını karşıladığı için dileseniz ömür boyu kullanabilirsiniz.
Düzenli kullanmazsam etkisi azalır mı?
Her gıda takviyesi ve çoğu ilaçta da olduğu gibi düzenli kullanım istenen etkiyi almak için önemlidir. Düzenli kullanmadığınızda bu etki azalacaktır.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.