PRO-500MG/H

PRO-500MG/H

MODEL: PRO-500MG/H

Ürün Özellikleri

1. Ozon hava sterilizasyon

2. Ozon su sterilizasyon

3. Otomatik çalışma zaman ayarlı

4. LCD Ekran çalışma

5. Çalışma Süresi= 0 ~ 40  Dk.

6. Dinlenme Süresi= 30 ~ 360  Dk

7. Elektrik kesintisinde müdahalesiz otomatik kaldığı yerden başlatmalı.

  • Marka:
  • Stok Durumu:
1,475.00
Kargo ücretsiz
1,475.00
Adet

Hava Temizleme Ozon Kullanımı


Günümüz insanın zamanının büyük bir kısmının kapalı alanlarda ve iç mekanlarda geçirdiği (%85) düşünüldüğünde bakteri, virus ve kötü kokudan arındırılmış kapalı ortamların önemi ortaya çıkmaktadır. Özellikle çocuklarımızın bulunduğu ortamlarda(ev, okul, kreş, dersane ve diğer eğitim kurumları) onlara yüksek hava kalitesi yaratmak, sağlıklı nesillerin yetişmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Ev ortamında mutfak, banyo ve penceresiz odaların havasının iyileştirilmesi, istenmeyen kötü kokuların giderilmesi; restaurant ve kafelerde havadaki patojenlerin dezenfeksiyonu, dumanın giderilmesi, havanın oksijen bakımından zenginleştirilmesi, kokuların giderilmesi sağlanır. Otel odaları, yemekhane ve tuvaletlerdeki istenmeyen kokular ciddi bir problem oluşturmaktadır. Odalarda rutubet, sigara, halıya dökülen sıvılar ve havasız kalmanın oluşturduğu kokular ozonla giderilebilmektedir…


Merkezi havalandırma sistemlerinin, Ozonla dezenfeksiyonu, başta “Legionella” olmak üzere pek çok zararlı patojenin giderilmesini sağlar. Ayrıca filtrelerin ömrünü uzatır. Koku oluşumunu önler, kanallarda film tabakasını giderir, oksijen oranını artırır. Ozon, gıda depolama alanları ve soğuk hava depolarında ürünlerin saklama ömrünü artırır, mantar, küf ve patojen oluşumunu önler, ürünün görünüm kalitesini artırır.


Dünya’da sürekliliği azalmadan tüketilen gıdaların başında, meyve ve sebze gelmektedir. Bu tüketim sürekliliğinin bir başka nedeni de, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Gıda-Tarım Örgütü (FAO) gibi kuruluşların, kanser ve kardiyovasküler hastalık riskinin azaltılması için mümkün olduğunca doğal haldeki meyve ve sebze tüketimini önermesidir (Allende et al. 2006).


Günümüzde en az bir öğünü restoran ve yemekhanelerde yapılan yemekleri yiyerek geçirdiğimiz düşünüldüğünde, neden daha güvenli gıdalar tüketmeyelim! Hepimiz daha sağlıklı ve güvende hissederek beslenmeyi hak ediyoruz.


Gıda endüstrisinde ozon kullanımı, müşteri memnuniyetinin artırılması ve gıda üretiminde oluşabilecek risklerin önceden belirlenerek giderilmesi son yıllarda gıda endüstrisinin temel hedefleri arasına girmiştir. Böylece, gıdaların depolanma ve üretim süreçlerinde özellikle mikrobiyal kökenli oluşabilecek tehlikelerin ortadan kaldırılması, 100 % gıda güvenliğinin sağlanmasında ozon gazı, geniş kullanım alanı bulmuştur.


Halkın büyük bir kesimine hizmet veren konaklama tesisleri, okul kantin işletmeleri, kreşler, anaokulları, restoranlar, cafeler, catering firmaları vb… yiyecek içecek gıda hizmeti sunan tüm işletmelerin çalışanlarına, başta Avrupa Birliği olmak üzere ulusal yasaların gerektirdiği gıda güvenliği ve hijyeni konularında bilgilendirmek, çalışanlara gıda güvenliği farkındalığı yaratarak, insan sağlığının ve tüketici çıkarlarının en yüksek düzeyde korunmasını sağlamaktır.


MODEL: PRO-500MG/H

Ürün Özellikleri

1. Ozon hava sterilizasyon

2. Ozon su sterilizasyon

3. Otomatik çalışma zaman ayarlı

4. LCD Ekran çalışma

5. Çalışma Süresi= 0 ~ 40  Dk.

6. Dinlenme Süresi= 30 ~ 360  Dk

7. Elektrik kesintisinde müdahalesiz otomatik kaldığı yerden başlatmalı.


Günde bir kapsül alınmalıdır. Aç ya da tok karnına alabilirsiniz.
Diğer vitamin ve gıda takviyelerinden farklı olarak Ozanavir gücünü ozondan yani ‘yüksek konsantrasyonlu oksijenden’ alır. Hammadesi sadece oksijen olan ozon vücüdunuzda hiçbir kalıntı bırakmaz, birikim yapmaz.
Sayısız hastalığın tedavisine yardımcı olmak amaçlı kullanılan ozonun başlıca faydaları şunlardır: Bağışıklığınızı zirveye çıkarır. Kronik yorgunluk ve strese iyi gelir. Sabahları daha zinde uyanırsız.Yaşam enerjiniz artar. Kronik hastalıkların tedavisine destek olur. Kan akışını hızlandırır yeni damar oluşumunu sağlar. Dolaşım bozukluklarını düzenlemeye yardımcı olur. Kanser tedavilerinin olumsuz etkilerini azaltır. Kas ve eklem ağrılarını azaltmaya yardımcı olur. İyileşmeyen yaraların tedavi sürecini hızlandırır. Şeker hastalarında kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur.
Her gün bir kapsül Ozanavir içtiğinizde vücudunuza bol oksijen almış olursunuz. Hiçbir yan etkisi yoktur. Ek olarak günlük ihtiyacınız olan E ve D vitaminlerini de almış olursunuz. Hamilelerde ve 16 yaşından küçüklerde doktorunuza danışmanızı öneriyoruz.
PayTR - Güvenli Ödeme Sistemi
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 4 6 7 9
754.86 TL 1510 TL
508.97 TL 1527 TL
386.13 TL 1545 TL
263.49 TL 1581 TL
228.54 TL 1600 TL
180.1 TL 1621 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.